Proč nakupovat nábytek online?


Dle statistik má zkušenosti s nákupem nábytku online již většina Čechů. Nakupování online nese své výhody i svá rizika, které je ovšem jednoduché eliminovat. Jaké výhody sebou nese nakupování nábytku online a co Čechům při nákupu chybí, se dozvíte v dnešním článku.

Češi si oblíbili nakupování na internetu a týká se to i nábytku, vždyť zkušenosti s jeho nákupem má již 92% lidí v České republice. Lákají je především výhody, které sebou nese nakupování na internetu a příznivá cena nábytku.

Ptáte se, jaké jsou výhody nákupu nábytku na internetu a na co si dát pozor? Přinášíme vám přehled výhod a upozornění nákupu nábytku na internetu.

Velký výběr

Přijdete do kamenné prodejny a vidíte pár kusů nábytku vystaveného na prodejní ploše. Chcete si prohlédnout další? Smůla. Nemáte možnost. Musíte se spokojit s tím, co vidíte, či koupit nějaký kus nábytku takříkajíc „naslepo“. Spolehlivý internetový obchod vám nabídne tisíce kusů nábytku, které si můžete prohlédnout na kvalitních fotografiích z více stran. Víte tak, co kupujete.

obyvak kuchynska-linka-tyson kuchyn

Nákup bez rizika

Představte si situaci, kdy nakoupíte nábytek v prodejně, doma jej sestavíte, ale nelíbí se vám. Co nyní můžete dělat? Nic. Prodejny nemají povinnost nábytek převzít zpět a vrátit vám peníze. Musíte se jednoduše spokojit s tím, co jste si koupili. Nákup v internetovém obchodě je ze zákona chráněn 14 denní lhůtou na vrácení zboží. Nejste spokojeni s koupenou skříní? Nebo se vám nelíbí? Jednoduše ji můžete vrátit a dostanete své peníze zpět. Takovou garanci kamenné prodejny nemají.

Nejlepší ceny

Internetové obchody mají nižší náklady na logistiku a provozní náklady. Nábytek skladují, ale nevystavují jej po desítkách kamenných pobočkách v České republice. Nemusí platit prodavače, nájmy za prodejny, atd. Vše se pak promítá v ceně nábytku, která je ve většině případů nižší, než na prodejnách. Výhodu tak získá především zákazník, který nemusí za nábytek utrácet přemrštěné částky.

obyvakstenaskrin jidelnisestava

Klidný výběr a nákup

Štve vás, když při sebemenším zájmu o pěknou pohovku či postel, vás ihned obtěžuje dotěrný prodavač a snaží se vám daný kus nábytku přímo vnutit? Při nakupování online máte na výběr nábytku čas, nikdo vás neobtěžuje, jednotlivé kusy si můžete mezi sebou porovnávat a v klidu si v pohodlí domova přeměřit potřebné rozměry pro vysněný kus nábytku. Žádný stres a nábytek vám přivezou až domů.

A co rizika?

Mnohým Čechům vadí při nakupování online nemožnost si zboží „ohmatat“ či si jej prohlédnout tzv. „naživo“. Tuto nevýhodu můžete ovšem eliminovat. Spousta kusů nábytku je k vidění také v kamenných prodejnách, kde je možné si jej prohlédnout a vyzkoušet. Nakoupit pak můžete na internetu a nejvýhodněji. Vždyť ceny na e-shopech bývají až o 45% nižší, než na prodejnách. Takový postup se jednoduše vyplatí. Nákup nábytku bez možnosti si jej „ohmatat“ není riskantní. Vždy je tu pro vás 14 denní lhůta na vrácení peněz.

Co by měl mít správný e-shop s nábytkem?

Jak poznáte kvalitní a ověřený e-shop s nábytkem?

Tisíce kusů v nabídce

Sto lidí, sto chutí. E-shop s pár desítkami či stovkami kusů nábytku nemůže uspokojit potřeby a přání zákazníků. Důležitý je pestrý výběr zboží.

6000

 

Rozšířenou záruku

Nakupujte v e-shopu, který vám dá víc. Co třeba delší záruku na vrácení zboží. Internetový obchod, která má kvalitní nábytek se nebojí nabídnout zákazníkovi prodlouženou záruku.

zaruka

 

E-shop přizpůsobený pro mobily a tablety

Vybíráte si nábytek z pohodlí domova, pěkně na tabletu či vašem mobilní telefonu, ale nákup je obtížný, protože e-shopu nestojíte za to, aby svůj design přizpůsobil i vašemu telefonu? Nakupujte jinde. Responzivní design je dnes základem správného obchodu.

cnab

 

Dopravu zdarma + možnost výnosu až k vám do bytu

Vybíráte si postel do ložnice za desítky tisíc a e-shop vám nutí si zaplatit ještě dopravu? Vybírejte na e-shopu, kde dostanete dopravu zdarma, když vybíráte takto cenné zboží, a možnost si vybrat výnos až k vám do bytu. Správný e-shop myslí na svoje zákazníky.

sleva

 

Nebojte se v dnešní době nakupovat nábytek v internetovém obchodě. Chrání vás zákonné záruky na vrácení zboží. Spolehlivý internetový obchod vám ale dá více. Měsíční záruka na vrácení zboží, velký výběr, doprava zdarma u nábytku za vyšší cenu je dnes ukázkou spolehlivého internetového obchodu. Stačí si jen vybrat a užívat si útulného domova díky modernímu nábytku.